PORTFOLIO
SEARCH
SHOP
  • Your Cart Is Empty!
GDAŃSK: Ul. Bolesława Chrobrego 36A, pok. 10 784 005 997
Ryszard Kaczorowski

 
Ryszard Kaczorowski

 
Psycholog, terapeuta, filozof, redaktor naczelny magazynu psychologicznego "Inspiracje Psychologiczne"
O mnie

Pracuję w nurcie terapii krótkoterminowej skoncentrowanej na rozwiązaniu. Jestem członkiem EBTA (European Brief Therapy Association). Ukończyłem studia psychologiczne i filozoficzne na Uniwersytecie Gdańskim. Posiadam doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą oraz dorosłymi. Prócz terapii, prowadzę czasopismo psychologiczne „Inspiracje Psychologiczne”. Prywatnie staram się co roku podróżować do zupełnie nieznanych mi miejsc, usłyszeć obcą mowę, poznać odmienną kulturę i poczuć zapachy jej kuchni.

Średnia ilość spotkań, po której widać efekty

Średnia długość terapii

Badania pokazują, że klienci korzystający z terapii BSFT osiągają cel terapii lub uzyskują poprawę przeciętnie już po 4 spotkaniach.
Doświadczenie

Moje doświadczenie kliniczne i terapeutyczne obejmuje pracę w ośrodkach terapeutycznych służby zdrowia (m. in. Szpital Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Gdańsku), placówkach szkolnych (Świetlica Terapeutyczna przy Zespole Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych nr 21 w Gdańsku, Zespół Szkół im. Henryka Sinkiewicza w Cedrach Wielkich, Gimnazjum nr 1 im. Józefa Wybickiego w Lęborku) oraz praktyki w ośrodkach pozarządowych (Towarzystwo Profilaktyki Środowiskowej „Mrowisko” w Gdańsku). Co najważniejsze, moja pracy cieszy się dobrą opinią klientów.
Call Now Button